Felsefemiz

Planto Baby®'de ana felsefemiz, ebeveynlere tamamı ilaç geliştirme bakış açısı ile geliştirilmiş hipoalerjenik kozmesötik cilt bakım ürünleri ve bebek sağlığı ürünleri sağlamaktır.

Planto Baby®, ebeveynlere doğal içerikli, güvenli ve etkili bebek cilt bakımı ürünleri sağlama vizyonuyla, ilaç Ar-Ge alanında tutkulu ve deneyimli bir kadın ve CT Pharma Research'ün kurucu ortağı Kim. Müh. Semra Aktaş Şimşek tarafından 2018 yılında geliştirildi.

Markanın bitki bazlı bileşenlere odaklanması, bebeklerin hassas cildi için en iyisinin doğal çözümler olduğu inancından geliyor. Planto Baby®, çocukları için en iyisini isteyen ebeveynlere doğal içerikli, kaliteli ürünler sunma arzusundan doğdu.

İlaç endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir kimya mühendisi olan kurucumuz, oğlunu büyütürken güvenli, etkili ve nazik bebek cilt bakım ürünleri pazarında bir boşluk olduğunu fark etti. Bilim tutkusu ve işine olan aşkıyla, hassas bebek cildi için bitkisel ürünler geliştirmeyi hayal etti.

Planto Baby® olarak anne ve bebek sağlığına bütüncül bir yaklaşıma inanıyoruz. Yenilikçi ve özel olarak tasarlanmış "Custom-Tailored" ürünlerimiz bilimsel yöntemlerle geliştirilmiş olup hipoalerjeniktir ve tahriş edici maddeler içermez. Hem anne hem de bebek için fiziksel, zihinsel ve duygusal dengeyi destekleyen güvenli ve etkili çözümler sunmayı hedefliyoruz. Anne ve bebek arasındaki bütünsel bağı simgeleyen, bebeğini şefkatle kucaklayan bir anneyi tasvir eden Planto Baby® marka görselimizde de bu amacın altını çiziyoruz.

Felsefemiz, ürünlerimizin bilimsel olarak desteklendiğini, etkili olduğunu ve zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermediğini garanti eden ilaç geliştirme konusundaki uzmanlığımıza dayanmaktadır.

Planto Baby® markasının başarısı, 2022 yılında kadın, anne ve çocuk sağlığına odaklanmayı hedefleyen Planto Health'in de kurulmasına yol açtı.

© 2022 Planto Sağlık,  Gıda, Kozmetik, Tekstil Ürünleri San. ve Tic Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede yer alan bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.
Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya danışınız.Planto Health
Planto Health House
CT Pharma Research