Masaj Yağı

Cilt yapısında doğal olarak bulunan proteinler ve lipidlerin oluşturduğu cilt bariyeri, yeni doğan bebeklerde tam olarak gelişmediği için cilt; bakterilere, alerjenlere ve tahriş edici maddelere açıktır.

Plant o Baby Bitkisel Yağlar İçeren Masaj Yağı dermatolojik olarak test edilmiş, hipoalerjenik ve standardize etken maddeler içeren bir üründür.


Hemen Satın Al

 Plant o Baby Bitkisel Yağlar İçeren Masaj Yağı, dermatolojik olarak test edilmiştir, hipoalerjeniktir.

 Özel olarak seçilmiş üçlü bitki karışımı (Ayçiçek Yağı& Çay Tohumu Yağı& Sarısabır Ekstresi), içeriğinde yeralan omega 6 esansiyel yağ asitleri ve amino asitlerin yanı sıra flavanoidler ve squalen ile de cildin koruyucu bariyerini güçlendirir ve antioksidant etki göstererek cildi yatıştırır.

 Paraben, fitalat, alkol, fenoksietanol, mineral yağı, silikon ve esansiyel yağ içermez.

 Plant o Baby Bitkisel Yağlar İçeren Masaj Yağı ile bebeklerde stresi azaltan, uyku kalitesini arttıran ve anneyle bebek arasındaki duygusal bağı güçlendiren masaj işlemibüyük bir keyfe dönüşür.

 Gözenekleri tıkamadan kolayca emilen formülü ile yenidoğandan itibaren bebek ve çocuk için kullanılır.

 Esansiyel yağ ve alerjen içermeyen parfümü ile ciltte hoş bir koku bırakır.

Helianthus Annuus Seed Oil, Canola Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopherol.

Avucunuzun içine bir miktar Plant o Baby Bitkisel Yağlar İçeren Masaj Yağını püskürtünüz ve biraz elinizde ısıtınız. Bebeğinizin/ çocuğunuzun vücuduna yağ tamamen emilene kadar masaj yapınız. Günde 3 defa 10ar dakikalık seanslarda kullanmanızı öneririz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile durulayınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Harici kullanım içindir.

Bebeğinizde/ çocuğunuzda masajın yanısıra cildin temizlenmesi, cildin nemlendirilmesi ve pişiklerin önlenmesi gibi diğer ihtiyaçları için de diğer Plant o Baby ürünlerini kullanabilirsiniz.