Pişik Kremi

Cilt yapısında doğal olarak bulunan proteinler ve lipidlerin oluşturduğu cilt bariyeri, yeni doğan bebeklerde tam olarak gelişmediği için cilt; bakterilere, alerjenlere ve tahriş edici maddelere açıktır.

Plant o Baby Bitki Ekstraktları İçeren Pişik Kremi dermatolojik olarak test edilmiş, hipoalerjenik, cilt pH'sı ile uyumlu ve standardize etken maddeler içeren bir üründür.


Hemen Satın Al

 Plant o Baby Bitki Ekstraktları İçeren Pişik kremi, dermatolojik olarak test edilmiştir, hipoalerjeniktir.

 İçeriğinde yeralan ayçiçek yağındaki omega 6 esansiyel yağ asitleri, Provitamin B5 ve özel olarak seçilmiş yüksek etken madde oranlarına sahip dörtlü bitki karışımıyla (Aynısefa & Sarısabır & Alman papatyası & Cadı fındığı), cilt için gereken esansiyel yağ asitleri, amino asit ve vitaminleri sağlar, cildin koruyucu bariyerini güçlendirir, antioksidant etki gösterip cildi yatıştırarak kızarıklıkları önler .

 Aynısefa bitkisi, Alman papatyası ve Cadı Fındığı bitkisel gliserinle ekstrakte edilmiş olup, sırasıyla konsantre biçimde yumuşatıcı özellikte narsisin, apigenin 7-glukozid flavanoidlerini ve mikrosirkülasyonu aktive eden ve büzücü özellik gösteren hammammelitannin tanenlerini içerir.

 İçeriğinde yeralan %15 oranındaki çinko ile de ciltte meydana gelen tahrişleri önlemeye ve cildin genel görünümünü düzeltmeye yardımcı olur.

 Gözenekleri tıkamayan formülüyle yenidoğandan itibaren bebek ve çocuk için kullanılabilir.r.

 Paraben, fitalat, alkol, fenoksietanol,parafin ve lanolin içermez.

Parfüm içermez ancak formülünde yer alan doğal içeriklerden kaynaklı özel kokusu ile Plant o Baby Pişik Kremi bebeğinizin cildini korurken ciltte hoş bir koku bırakır.

Aqua, Zinc oxide, Decyl Oleate, Ethylhexyl Stearate, Cera Alba, Sorbitan Sesquioleate, Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Microcristallina, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Magnesium Sulfate, Glycerin,  Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita  Flower Extract, Hamamelis Virginiana  Leaf Extract, Phenylpropanol,  Propandiol, Caprylyl Glycol, Tocoferol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Her bez değişiminde, bezin temas ettiği alanı temizleyiniz ve cilt kuruyana kadar bekleyiniz. Plant o Baby pişik kremini bebeğinizin/ çocuğunuzun cildine yumuşak hareketlerle uygulayınız.

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile durulayınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Harici kullanım içindir.

Bebeğinizin/ çocuğunuzun pişiklerinin önlemesinin yanında cildin temizlenmesi, nemlendirilmesi ve masaj uygulaması gibi diğer ihtiyaçları için de diğer Plant o Baby ürünlerini kullanabilirsiniz.